ArteHome powstało z pragnienia do podzielenia się zamiłowaniem do rzeczy pięknych, pełnych blasku i dodających wytworności każdemu wnętrzu. Pomieszczenia w stylu glamour to kwintesencja wytwornej klasyki z nutą nowoczesności w oprawie charakterystycznych kontrastów. Uważamy, że piękno tkwi w detalu i kolorze. W naszym sklepie internetowym można znaleźć wyselekcjonowane i wyjątkowe dodatki do naszych wnętrz. Wszystkie produkty w naszej ofercie, od ekskluzywnych i ponadczasowych mebli, poprzez szeroki wybór luster, aż po inspirujące i zaskakujące dodatki, wyróżnia najwyższa jakość i dbałość o każdy szczegół.

Naszą misją jest zaspokojenie potrzeby piękna, tkwiącej w każdym z Nas. W dążeniu do ideału przyświeca nam pasja, jaką darzymy stylowe meble i dodatki, wierząc w ich moc odmieniania nawet z pozoru nudnych wnętrz. Jesteśmy przekonani o tym, że miejsca, w których spędzamy nasz czas, wpływają na nasz nastrój. Z nami przekonasz się jak możesz odmienić swoje wnętrze i poprawić swoje samopoczucie.

Stawiamy na wysoką jakość obsługi Klienta i fachowe wsparcie podczas szukania wymarzonego dodatku do domu. Wierzymy, że nasze produkty podbiją i skradną Wasze serca!

Odmień z nami swoje wnętrze. Jesteśmy tu dla Was!

Zespół ArteHome.