ArteHome

ArteHome to miejsce, gdzie pasja łączy się z pięknem, a piękno jest nie tylko celem, ale także sposobem na życie. Nasza miłość do stylowych mebli i dodatków napędza nas do ciągłego upiększania wnętrz. Naprawdę wierzymy w to, że otaczające nas przestrzenie wpływają na samopoczucie, dlatego chcemy, aby każdy doświadczył, jak odmiana w aranżacji może poprawić nastrój.

Meble ArteHome

Meble ArteHome to przede wszystkim oryginalność i jakość – te dwie cechy wyróżniają nasz produkty. W tworzeniu mebli wykorzystujemy najlepsze surowce i dobrej jakości materiały. To decyduje o trwałości produktów i ich wyjątkowym charakterze. Naszymi produktami flagowymi się nietypowe i niepowtarzalne lustra.

Showroom

ArteHome posiada swój showroom w Białymstoku na ulicy Produkcyjnej 98A. Jest jednym z nielicznych na Podlasiu. Usytuowany blisko 100 km od Ełku, 120 km do Suwałk. W Showroomie ArteHome można na żywo zobaczyć większość z produktów, które znajdują się w naszej ofercie i osobiście przekonać się o najwyższej jakości designerskich produktów.

Co nas wyróżnia?

Po pierwsze… Oferujemy personalizowane produkty na zamówienie, takie jak krzyże, tabliczki na dom oraz skrzydła. Nasze wyroby powstają dzięki precyzyjnemu wycinaniu laserowemu ze stali, a następnie są pokrywane trwałą warstwą proszkową. Cały proces produkcji odbywa się w naszym zakładzie.

 

Po drugie… Oferujemy największy wybór luster w regionie. Nasze nowoczesne lustra stanowią doskonałą odpowiedź na aktualne potrzeby. Bez względu na to, czego szukasz – czy to lustra glamour do zawieszenia na ścianie, postawienia na komodzie czy umieszczenia w salonie.

Obsługa

W naszym podejściu stawiamy na najwyższą jakość produktu oraz obsługi klienta. Uważamy, że fachowe wsparcie to podstawa, dlatego zawsze możesz liczyć na rzetelną pomoc z naszej strony. Nie ograniczamy się tylko na wysyłki krajowe. Realizujemy zamówienia za granicę – Niemcy, Litwa, Węgry, Rumunia, Chorwacja, Wielka Brytania.

Współpraca

W związku z chęcią poszerzenia rynku oraz promocji naszych produktów cały czas rozwijamy się i nawiązujemy różnego rodzaju współprace z architektami, sklepami stacjonarnymi oraz internetowymi. Działamy również na zasadzie dropshippingu. Prężnie rozwijamy się w social mediach, z chęcią pracujemy z infuencerami.

Oprócz tego kierujemy swoją ofertę do…

 

Właścicieli hotelu, restauracji, kawiarni, którzy zastanawiają się nad zmianą aranżacji swoich wnętrz. Dla szeroko pojętego sektora HoReCa posiadamy specjalnyprogramem współpracy.

 

Właścicieli kwiaciarni, którzy znajdą unas nie tylko wazony oraz doniczki i osłonki, ale i bardzo duży wybór dekoracji do domu, które wraz z oferowanymi kwiatami do każdego domu wniosą dodatkową porcję przytulności.

 

Właścicieli sklepów z akcesoriami i gadżetami, którzy chcą poszerzyć swój asortyment o nietuzinkowe dodatki wysokiej jakości.

Jesteśmy przekonani, że produkty ArteHome podbiją Twoje serce i zainspirują Cię do zmian.

 

Dlatego, ODMIEŃ Z NAMI SWOJE WNĘTRZE, aby uczynić je jeszcze piękniejszym!

Zespół ArteHome